صفحه عرفان سلامت را در اینستاگرام دنبال کنید.
--

رادیولوژی در منزل - سونوگرافی در منزل

گروه خدمات درمانی عرفان سلامت ارائه دهنده خدمات رادیولوژی در منزل، رادیوگرافی در منزل، رادیولوژی پرتابل، سونوگرافی و الکتروکاردیوگرافی می باشد. ارئه خدمات تصویر برداری در منزل از جمله خدمات عرفان سلامت است.

رادیولوژی در منزل ( رادیولوژی پرتابل ) 

در موارد متعددی انجام رادیولوژی در منزل بیمار توسط پزشک انجام می شود. انجام فرآیند تصویر برداری از بیمار در منزل باعث می شود که فرد علاوه بر این که در هزینه ها صرفه جویی نماید، با سرعت بیشتری فرد به نتیجه برسد و تصاویر رادیوگرافی در مدت زمان بسیار کوتاهی در اختیار او قرار گیرد. خدمات رادیولوژی در منزل گروه عرفان سلامت با بکارگیری پیشرفته ترین دستگاه های تصویربرداری و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با همراهی پزشکان متخصص رادیولوژی خبره و کارشناسان متبحر آماده خدمت رسانی می باشد.

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل برای کدام دسته از افراد مناسب است ؟

انجام رادیوگرافی ( رادیولوژی پرتابل ) به آن دسته از افرادی توصیه می شود که توانایی مراجعه به مراکز تصویر برداری را ندارد. گروه هایی که به خدمات تصویر برداری در منزل نیازمند هستند عبارت اند از :

 • افراد سالمند
 • بیماران با عدم قابلیت حرکتی
 • افراد دچار سکته مغزی و یا آسیب های مغزی نخاعی
 • بیماران دارای شکستگی لگن و...
 • در زمان آلودگی هوا برای بیماران مستعد آسم و...
 • بیمارانی که در منزل بستری و دارای Traction (وزنه) هستند.

 

گروه خدمات درمانی عرفان سلامت در موارد فوق و بنا به درخواست شما یا پزشک معالج دستگاه رادیوگرافی را به همراه کارشناس متخصص رادیولوژی به بالین بیمار شما می آورد و با استفاده از به روزترین تجهیزات مولد اشعه ایکس در سریعترین زمان، عکسبرداری پزشکی را انجام داده و به همراه گزارش پزشک متخصص رادیولوژی به شما تحویل می دهد.

بدیهی است که گروه خدمات درمانی عرفان سلامت آماده انجام تمامی رادیوگرافی های درخواستی شامل قفسه سینه، مهره ها، لگن، اندامها، استخوان جمجمه و... را دارد.

دیگر خدمات رادیوگرافی در منزل عرفان سلامت

سونوگرافی در منزل:

در سونوگرافی از امواج اولتراسوند یا امواج صوتی با فراکانس بالا استفاده می شود. از این روش می توان برای بررسی احشاء داخل شکم و لگن مانند : کلیه ها و مجاری ادراری، رحم و تخمدان ها، کبد و کیسه صفرا و مجاری صفراوی، پروستات، مثانه، طحال و همچنین بیضه ها و تیروئید و عروق خونی استفاده کرد.

رادیولوژی در منزل:

گروه خدمات درمانی عرفان سلامت با بهره گیری از دستگاه های رادیولوژی و فلوروسکوپی کاملا دیجیتال با فلت پنل دتکتود و نیز دستگاه پرتابل رادیوگرافی های ساده و تخصصی ( رنگی ) را با حداقل دوز اشعه و با کیفیت بیشتر به صورت دیجیتال را فراهم میکند. بررسی های اختصاصی از مری و معده، روده ی باریک، کلیه و مجاری ادراری و مثانه روده‌ی بزرگ، پیشابراه، رحم و لوله های رحمی و تخمدان ها، میلوگرافی، آرتروگرافی، نفرستوگرافی، یورتر و گرافی، تحت هدایت فلوروسکوپی دیجیتال از جمله روش های اختصاصی می باشد که توسط گروه خدمات درمانی عرفان سلامت انجام می شود.

ماموگرافی در منزل:

این روش تصویربرداری از پستان ها می تواند ضایعات خوش خیم و بدخیم بافت پستان را در مراحل اولیه که قابل درمان هستند تشخیص دهد و این زمانی است که ضایعات احتمالی مذکور توسط خود شما یا پزشکتان قابل لمس در معاینه نیستند. از ماموگرافی بعنوان روش غربالگری سرطان پستان استفاده می شود. یعنی بیماری را زمانی که هنوز علائم مشخصی ایجاد نکرده است، تشخیص دهند. به همین علت از ماموگرافی بعنوان قابل اعتماد ترین روش تشخیص سرطان پستان در مراحل اولیه نام می برند.

اینترونشنال رادیولوژی :

تمامی نمونه برداری ها از جمله نمونه برداری های پروستات تحت هدایت سونوگرافی و با پروب اینترارکتال، نمونه برداری های پستان تحت هدایت سونوگرافی، ماموگرافی و MRI ، نمونه برداری های ریه، کبد و... تحت هدایت سی تی اسکن، کاتتریزاسیون و تخلیه آبسه و کانون های عفونی، نفرستومی، بلوک عصبی برای تسکین دردهای ناشی از دیسک کمر، بلوک عصبی شبکه سلیاک، از جمله مواردی است که در واحد سرویس های مداخله ای جهت خدمت رسانی ارائه می گردد.

مزایای رادیولوژی در منزل

مزایای استفاده از رادیولوژی در منزل :

 • کاهش خطرات ناشی از جابه جایی و انتقال بیمار به مراکز تصویر برداری
 • انجام عکسبرداری در محیط امن و آرامبخش منزل
 • حذف فرآیند انتقال بیمار به مراکز درمانی
 • انجام رادیوگرافی در کوتاه ترین زمان و دریافت گزارش بلافاصله بعد از انجام
 • عدم تحمل خستگی و معطلی ناشی از ترافیک و صف انتظار در مراکز درمانی

نحوه انجام رادیولوژی در منزل

نحوه انجام رادیولوژی در منزل:

 • تماس با شماره تلفن 02172948 ( پاسخگویی شبانه روزی )
 • حضور کارشناس متخصص رادیولوژی بهمراه دستگاه رادیولوژی پرتابل بر بالین بیمار و انجام رادیوگرافی
 • تحویل فیلم رادیولوژی به همراه گزارش در کوتاه ترین زمان پس از انجام رادیوگرافی

 

 

اطلاعات تماس

02172948 (پاسخگویی شبانه روزی)
02191200400

نظر شما :