صفحه عرفان سلامت را در اینستاگرام دنبال کنید.

اجاره تجهیزات پزشکی

اجاره تجهیزات پزشکی یکی از خدمات گروه خدمات درمانی عرفان سلامت است ، تمامی تجهیزات پزشکی جهت استفاده بیماران و نیازمندان در منزل موجود می باشد. با یک تماس می توانید علاوه بر مشاوره جهت خرید و اجاره تجهیزات، با کارشناسان و پرستاران خبره ما، تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

اجاره تجهیزات پزشکی در منزل

ارائه خدمات درمانی با کیفیت بالا از دغدغه های اصلی نظام سلامت می باشد. از این رو نظام های سلامت کشورها با توجه به مشکلات مختلف بدنبال فعال کردن هر چه بیشتر بخش خصوصی در تدارکات مالی و ارتقاء کیفیت خدمات هستند. بطوری که کشورهای توسعه یافته جهت درمان بیماری های مختلف ازجمله حاد و مزمن که دوران نقاهت طولانی را دارند اغلب به استفاده از پرستار و مراقب در منزل روی می آورند. گروه خدمات درمانی عرفان سلامت با تجربه و پشتوانه مجموعه بیمارستان های عرفان سعادت آباد و عرفان نیایش آماده ارائه خدمات پرستاری در منزل می باشد.

گستره خدمات تجهیزات پزشکی در منزل عرفان سلامت


تجهیزات اتاق ICU و CCU

امکان سفارش کلیه تجهیزات مورد نیاز اتاق ICU و CCU طبق قراردادی مشترک بدون نیازی به خرید تجهیزات پزشکی. برای اجاره تجهیزات آی سی یو و سی سی یو حتما از یک متخصص این زمینه مشورت بگیرید تا تجهیزات مورد نیاز ارسال شود و کرایه تجهیزات پزشکی زیاد نشود.
 

ونتیلاتور

بیمارانی که به طور موقت و یا دائم دچار مشکلات تنفسی می شوند، بنا به تشخیص پزشک می توانند از دستگاه های تنفسی استفاده کنند و ونتیلاتور یکی از این دستگاه ها هست که به بیمار کمک می کند تا بتواند با این مشکل راحت تر روبرو شود و برای اجاره ونتیلاتور می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. ونتیلاتور در ریه می دمد و کمی فرصت می دهد تا بازدم خود بخود انجام شود. ونتیلاتور ها در نوع فشار منفی و فشار مثبت، فشار ثابت و حجم ثابت و .. ارائه میشوند که تشخیص مورد مناسب برای بیمار توسط پزشک انجام می شود.
 

بای پپ

بای پپ ها دستگاه هایی هستند که فشار مثبت جریان اکسیژن را در دو مرحله تامین می نمایند. این دستگاه ها به این طریق کار می کنند که اکسیژن را با فشار بیشتر در دم تنفسی و با فشار کمتر در بازدم تنفسی به جریان در می آورند. به این صورت انگيزه بيمار برای انجام تنفس های عادی افزایش می باید و مستقل می‌گردد. علاوه بر این، در این دستگاه، سنسوری تعبیه گردیده که قدرت تنفس بیمار را حتی در ضعیف ترین حالت می تواند ثبت نماید. دستگاه بای پپ به کمک این سنسور متوجه می شود که بیمار قصد تنفس دمی داشته و با دادن اکسیژن لازم به محفظه، به او کمک می نماید. سپس در هنگام تنفس بازدمی اکسیژن به محفظه داده نشده و فشار کاهش می یابد. این طرز عملکرد دستگاه باعث تهویه بیشتر شش ها شده که حجم تنفس کاربر را افزایش داده و کار عضلات تنفسی را راحت تر می نماید.
 

تخت بیمارستانی (برقی و دستی)

اجاره تخت بیمارستانی در انواع مکانیکی و برقی ارائه می گردد.
انواع تخت مکانیکی:
1- یک شکن 2- دو شکن 3- سه شکن
انواع تخت برقی:
1- سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع
2- پنج شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع و تیلک و ترند


سی پپ

سی پپ ها در زمان اختلالات تنفسی استفاده می شوند و با فشاری کم و ثابت از طریق ماسک به اکسیژن رسانی و تنفس بیمار کمک می کند. دستگاه سی پپ دو نوع می باشد: غیر اتوماتیک و اتوماتیک؛ دستگاه سی پپ غیراتومکاتیک، بنا به دستور پزشک معالج بر روی فشار معینی تنظیم می گردد. این دستگاه به بیمار با از بین بردن موانع تنفسی کمک می کند. استفاده از این دستگاه موجب بهبود فیزیکی و عملکردی اعضای مختلف بدن می شود. دستگاه های سی پپ اتوماتیک، مدل پیشرفته تری هستند که به صورت اتوماتیک، فشار جریان هوا را نسبت به تنفس کاربر تنظیم می کنند. با استفاده از دستگاه سی پپ اتوماتیک، نیازی به تنظیم دستی نیست و این احتمال خطا را کاهش می دهد. فشار با چند بار تنفس بیمار و ارزیابی آن سریعا تنظیم می گردد. این دستگاه ها تا یک سال اطلاعات تنفس را ثبت نموده و با این عمل به بیمار و پزشک معالج این امکان را می دهد که مراحل درمان را ارزیابی کنند.
 

کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن همراه یا پرتابل یک نوع کپسول اکسیژن پزشکی است که اندازه کوچک و قابل حملی دارد و می توان آن را در بیرون از منزل و در طول سفر همراه خود داشته و فرایند اکسیژن تراپی را انجام داد. کپسول اکسیژن همراه برای بیمارانی مفید است که نیاز به استفاده مستمر از کپسول اکسیژن پزشکی در منزل و بیرون از منزل دارند و یا بیماران قلبی عروقی که به دلیل آلودگی هوا بایستی در بیرون منزل، از گاز اکسیژن خالص تنفس کنند. همچنین کپسول اکسیژن همراه ممکن است توسط ورزشکاران و کوهنوردان هم استفاده شود. کپسول اکسیژن همراه در ظرفیت های 2/5 لیتری، 10 لیتری و 40 لیتری وجود دارد. کپسول اکسیژن همراه در ظرفیت های 2/5 لیتری، 10 لیتری و 40 لیتری وجود دارد.
 

ویدئو : معرفی خدمات پرستاری در منزل عرفان سلامت

اطلاعات تماس

02172948 (پاسخگویی شبانه روزی)
02122362654

نظر شما :