صفحه عرفان سلامت را در اینستاگرام دنبال کنید.

چهل و سومین کنگره سالانه جامعه جراحان

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1398

جامعه جراحان ایران چهل و سومین کنگره سالانه خود را از تاریخ 18 الی 22 خرداد در مرکز همایش های رازی برگزار نمود.

این کنگره با حضور 16 انجمن تخصصی جراحی و  با همکاری انجمن های رادیوتراپی انکولوژی، بیهوشی و رانیماسیون، رادیولوژی، مدیکال انکولوژی و هماتولوژی و پرستاری جراحی برگزار گردید و همچون سال های گذشته کنگره ای پر بار و آموزنده بود.

محترم احمدی، معاونت پرستاری عرفان سلامت در بخش هایی از این کنگره سخنرانی نموده و درباره نقش راهبردی پرستاران در ایجاد راهکار های کاهش هزینه های بیمارستانی مبتنی بر مراقبت در منزل خاطرنشان کردند : شرکت عرفان سلامت در زمینه ارائه خدمات مراقبتی در منزل توسط سوپروایز منزل، سوپروایزر در بیمارستان،  که مستثنی از سوپروایز بیمارستان هستند، فعالیت دارد.

وی در ارتباط با پرستارانی که در شرکت عرفان سلامت مشغول ارائه خدمات هستند گفت : اکثر این افراد از پرستاران مجموعه بیمارستان های عرفان هستند و این شرکت در برنامه دراز مدت خود هدف جذب پرستار از سایر بیمارستان ها و آموزش آنها جهت ارائه خدمات درمانی در منزل تعریف کرده است.

ایشان در ادامه خاطرنشان کردند که از دیگر اهداف شرکت عرفان سلامت لینک کردن پرستاران خصوصی با یکدیگر و ارتقاء سطح پرستاری می باشد.

وی با اشاره به این موضوع که با همکاری مجموعه بیمارستان های عرفان شرکت عرفان سلامت تاسیس شد افزود برای ارائه هرچه بهتر خدمات پرستاری در منزل شرکت عرفان سلامت خدمات پرستاری در منزل خود را به صورت (پاسخگویی شبانه روزی) در اموری چون آزمایشگاه در منزل، ویزیت پزشک، فیزیوتراپی و سایر خدمات پزشکی در منزل ارائه می دهد.

وی در انتها ابراز امیدواری کرد که انجام خدمات درمانی در منزل، در کشور فرهنگسازی شود و از گروه پرستاری درخواست کرد که گروه خدمات درمانی عرفان سلامت را در انجام هرچه بهتر خدمات درمانی در منزل یاری نماید.

نظر شما :